Fortron | CMT151 | Black | ATX | Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 3.5" x 2 2.5" x 2 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross weight | 4.4 kg |
| Gross width (mm) | 275 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Materjal | SPCC, Acrylic side panel |
| Muud funktsioonid | USB3.0x1, USB2.0X2, Audio |
| Net weight | 3.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product name | CMT151 |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | ATX Mid Tower |
| Volume (m3) | 0.06204 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fortron cmt151 black atx power supply included no, cmt151, fsp, korpused

